Reactie n.a.v. online petitie

Wellicht heeft u meegekregen dat de gemeente Ede overweegt om een AZC op de Goudsberg te openen. Als reactie daarop is door (anonieme) tegenstanders een online petitie geopend, waarin ze meerdere argumenten noemen. Eén van die argumenten is de nabijheid van Scouting Lunteren. Dit argument is niet afgestemd met het bestuur van Scouting Lunteren.

Wat Scouting Lunteren betreft mag iedereen voor of tegen een AZC op die plek zijn. Maar we vinden het niet goed dat we ongevraagd als argument worden gebruikt. Wij zijn niet voor of tegen een AZC, wij zijn er voor kinderen die het scoutingavontuur willen beleven. Wij geloven in de traditie van Scouting waarbij de afkomst en achtergrond van kinderen niet uit maakt.  

Deze website maakt gebruik van cookies. Deze cookies worden gebruikt om de website van Scouting Lunteren beter te laten functioneren en het webbezoek te monitoren. Als je verder gaat op deze website dan gaan wij ervan uit dat je hiermee akkoord gaat. Cookiebeleid