Regiospeldag welpen

op .

Wisten jullie dat de Welpen van de Zandkleppers een eigen website hebben? Wekelijks staat daar een verslagje op van hetgeen ze hebben gedaan. Omdat onze welpen en bevers afgelopen zaterdag naar de regiospeldag in Veenendaal zijn geweest, plaatsen we het ook hier.
 
Een opkomst met andere scoutinggroepen, in een sporthal, ergens in de regio. In dit geval in Veenendaal. Yep, vandaag was het het regiospel. Samen met welpen en bevers van andere scoutinggroepen zijn er een aantal spelletjes gespeeld in een sporthal. Het thema was Superhelden. Een schurk genaamd L.I.E.M.D (Lelijk Irritant Eentonig Maffe Druiloor) is de regio aan het terroriseren en onze held H.O.E.G. (Hooggeëerde Overmoedige Edelachtbare Gast) kan niet meer vliegen en de schurk vangen, hij is zijn kracht kwijt. Wat nu...
 
We hebben dus nieuwe superhelden nodig. En dat zijn natuurlijk onze welpen ( en de andere welpen en bevers natuurlijk). Alleen om een superheld te worden zul je eerst naar de superhelden academie moeten gaan. In deze academie hebben we vandaag gekwartet... althans iets wat er op leek. Normaal ruil je de spullen, maar hier moest je ze gewoon stelen en zorgen dat je niet getikt werd. Als dat lukt en je had 4 dezelfde dingen dat had je kwartet.
 
Een ander spel was de stormbaan, ook dat moeten superhelden beheersen. Eerst het paard afspringen, onder een mat door over een wankele bank lopen en weer terug rennen. En dat in een zo kort mogelijke tijd. En dan... kussen gevecht!  Nee...niet kussen maar kussens en vechten. Op een dunne balk staan en elkaar eraf slaan.  En hier komen de vechtersbazen naar voren. En de denkers, waarom slaan als de ander slaat en eraf valt als er niets geraakt wordt...
 
Daarna laarzen omvergooien, een slokje drinken, en raden welk figuur je bent (we hebben Zorro's, Spidermannen(vrouwen), Sukse en Wiske ,en, en ....). Een verkleed partij met hard rennen, een superheldenpak maken en beestjes gooien in een korfbalmand. En om te slagen voor de academie ook nog een aantal vragen aan het eind van de opkomst. Moeilijke vragen zoals... Is Suske een broertje van Wiske?? Heeft Mickey Mouse zwarte handschoenen?
 
Maar... uiteindelijk is iedereen geslaagd. En moe.
 
Tot volgende week.
 
Goede jacht!

Deze website maakt gebruik van cookies. Deze cookies worden gebruikt om de website van Scouting Lunteren beter te laten functioneren en het webbezoek te monitoren. Als je verder gaat op deze website dan gaan wij ervan uit dat je hiermee akkoord gaat. Cookiebeleid