Nieuwe websites voor bevers en welpen

op .

Op de website van Scouting Nederland kun je vanaf nu kiezen voor een van de nieuwe jeugdsites voor bevers of welpen. Is het te slecht weer om buiten te spelen en verveel je je? Dan is het leuk om met Baloe of Rozemarijn te gaan koken, eikels te zoeken voor Eekhoorn of één van de vele andere leuke spellen op de website te spelen. Bekijk het op www.scouting.nl/bevers en/of www.scouting.nl/welpen

Ben je geen bever of welp? Dan kun je natuurlijk ook even een kijkje nemen. Binnenkort volgt ook voor scouts (verkenners en padvindsters) een speciale website. De oudere speltakken moeten wat langer wachten, maar ook zij krijgen een speciaal plekje op de website van Scouting Nederland. 
 
27102011

Deze website maakt gebruik van cookies. Deze cookies worden gebruikt om de website van Scouting Lunteren beter te laten functioneren en het webbezoek te monitoren. Als je verder gaat op deze website dan gaan wij ervan uit dat je hiermee akkoord gaat. Cookiebeleid