Oude foto Hessengroep?

op .

Eind september ontvingen wij via de website een mail van de heer Knuvers uit Doetinchem. Hij mailde ons het volgende:

"Ik heb enkele foto's van 11 november 1945. Er was toen in Doetinchem een geallieerde parade met padvinders. Duidelijk zichtbaar is de naam "HESSEN". Zonder plaatsnaam. Zou dat jullie groep kunnen zijn?" 

Nieuwsgierig geworden namen wij contact op met de heer Knuvers om een foto te ontvangen. Inderdaad is op één van de foto's duidelijk de naam 'Hessen' te lezen. De foto brengt wel wat vragen naar voren: Waarom waren de Lunterse Hessen in Doetinchem? Misschien waren er meer groepen in Nederland met de naam Hessen(groep)? Wie staan er op de foto?  

Omdat we deze vragen graag willen beantwoorden, hebben we contact opgenomen met het Nationaal Scouting Museum in Baarn, wellicht dat zij ons kunnen helpen met het onderzoeken of er meer groepen waren met de naam Hessen(groep). Ook is er contact opgenomen met de vereniging Oud Lunteren om na te gaan of er mensen zijn die herkend worden van de foto.
 
Misschien zijn er mensen die ons kunnen helpen, dan kunnen zij contact opnemen met het webteam.
 
Wordt vervolgd.
 
241012011

Deze website maakt gebruik van cookies. Deze cookies worden gebruikt om de website van Scouting Lunteren beter te laten functioneren en het webbezoek te monitoren. Als je verder gaat op deze website dan gaan wij ervan uit dat je hiermee akkoord gaat. Cookiebeleid