Hulp gevraagd bij Midwinterfeest

op .

Het duurt nog even, maar de voorbereidingen zijn alweer in volle gang! Vrijdag 28 en zaterdag 29 december a.s. is het weer zover. We zijn als Scouting Lunteren, evenals voorgaande jaren, weer gevraagd om mee te werken aan het Middeleeuws Midwinterfeest op Zeumeren.

Wij, als Scouting, kunnen veel geld verdienen voor de vereniging. We zijn gevraagd om de organisatie te helpen/ondersteunen met veel mensen op diverse plaatsen. Hiervoor hebben we dus zoveel mogelijk hulp nodig tijdens de twee dagen van het Midwinterfeest. Onderstaand is een overzicht van de taken die wij gaan uitvoeren en waarbij we jullie hulp nodig hebben!

  • Evenals voorgaande jaren gaan wij het broodjes bakken verzorgen op drie van de kampen. Hiervoor zoeken we leden vanaf 14 jaar. Er moet in ieder kampje een vuur aangehouden worden en de broodjes en stokken moeten worden uitgedeeld. Totaal minimaal 6 mensen nodig.  
  • Bij twee kampementen gaan we de toegangscontrole regelen (kijken of iedereen een armbandje heeft en dus heeft betaald). Hiervoor zoeken we leden en/of ouders vanaf 16 jaar. Totaal 4 personen nodig.
  • Bij de beide entrees (twee parkeerterreinen) hebben we mensen vanaf 14 jaar nodig voor het uitdelen van plattegronden. Totaal 7 personen nodig.  
  • Eveneens bij beide entrees hebben we mensen nodig voor de verkoop van toegangskaarten (polsbandjes) en parkeergeld. Totaal circa 7 mensen nodig, van minimaal 16 jaar.  
  • Het toezicht houden en begeleiden van auto's op de parkeerplaats toezicht. Totaal 6 personen nodig, minimaal 16 jaar.  
  • Voor het smeren en rondbrengen van de lunchpakketten aan alle medewerkers van het evenement hebben we minimaal 2 personen van 16 jaar of ouder nodig. Totaal 2 personen nodig.  
  • De zaterdag voorafgaand aan het feest (22 december) gaan we zes toegangspoorten pionieren. Twee bij de ingangen en vier bij de kampjes. Hiervan moet er één heel groot worden. Alle KIKS-leden, leden van Donders Jongens Ik Hier?! en ouders zijn hierbij van harte welkom. Exacte tijd is nog niet bekend, maar waarschijnlijk rond 08:30 uur op Het Houten Hes en 10:00 uur op Zeumeren.  
  • Donderdag 27 december hebben we vier personen (vanaf 16 jaar) nodig om te helpen bij de opbouw van de kampementen.  
  • Ook hebben we zelf nog een tent staan met info over Scouting en voor onze oliebollenverkoop. Hier is tevens onze eigen koek en zopie voor iedereen die even niets te doen heeft of even warm wil worden. Hier hebben we vier personen voor nodig.

We willen graag zoveel mogelijk mensen die willen komen helpen. Het is daardoor mogelijk om af te wisselen en zelf ook eens rond te lopen en alles te bekijken. Dus iedereen, leden (vanaf 14) en ouders (ook van de jongste speltakken), zijn van harte welkom, ook als je maar een halve dag kunt bijvoorbeeld. Graag wel even vooraf opgeven via de mail bij Gert Jan.

Voor iedereen die niet weet hoe het Middeleeuws Midwinterfeest is of het vorig jaar gemist heeft, een link naar de website. Hier zijn ook alle foto's van afgelopen jaren te vinden: www.middeleeuwsmidwinterfeest.nl

15102012

Deze website maakt gebruik van cookies. Deze cookies worden gebruikt om de website van Scouting Lunteren beter te laten functioneren en het webbezoek te monitoren. Als je verder gaat op deze website dan gaan wij ervan uit dat je hiermee akkoord gaat. Cookiebeleid