En daar is ie weer: Onze nieuwsbrief De Scout!

op .

Op deze maandagochtend is ie weer bij jullie in je mailbox bezorgd (tenminste als we jouw goede e-mailadres hebben): Onze nieuwsbrief De Scout. Belangrijke informatie over o.a. een contributieverhoging, een terugkoppeling van de enquête groepsontwikkeling en andere weetjes staan in deze editie van De Scout. Maar, natuurlijk nog meer.

Leden, ouders / verzorgers en vrienden hebben De Scout ontvangen in hun e-mailbox. De Scout is ook te lezen op onze website. Klik maar snel door.

10112013

 

Deze website maakt gebruik van cookies. Deze cookies worden gebruikt om de website van Scouting Lunteren beter te laten functioneren en het webbezoek te monitoren. Als je verder gaat op deze website dan gaan wij ervan uit dat je hiermee akkoord gaat. Cookiebeleid