Het laatste zomerkamp-nieuws

op .

Vanochtend zijn de eerste speltakken vertrokken naar hun zomerkamp-locatie. De verkenners naar Wellerlooi en de padvindsters naar 's Gravenzande. De welpen vertrekken a.s. maandag naar Harderwijk (Hessenhorde) en naar Buren (Zandkleppers).

Natuurlijk proberen we jullie op de hoogte te houden van het laatste nieuws. We zullen dat doen via onze Facebook-pagina en Twitter-pagina.

Voor Twitter geldt dat de speltakken gebruik maken van de volgende hashtags:

  • #zokawh13 (Welpen Hessenhorde)
  • #zokawz13 (Welpen Zandkleppers)
  • #zokavk13 (Verkenners)
  • #zokapv13 (Padvindsters)

Voor alle updates geldt dat er niet dagelijks en/of elk uur iets op facebook gezet wordt en/of getwitterd wordt. De leiding heeft het natuurlijk druk zat met leiding geven. Bovendien is het leuk als de kinderen thuis ook nog wat te vertellen hebben... ;-) 

Deze website maakt gebruik van cookies. Deze cookies worden gebruikt om de website van Scouting Lunteren beter te laten functioneren en het webbezoek te monitoren. Als je verder gaat op deze website dan gaan wij ervan uit dat je hiermee akkoord gaat. Cookiebeleid