Vers van de pers: De Scout

op .

Jawel, daar is ie weer. Een nieuwe editie van onze nieuwsbrief De Scout. Deze keer eens eerder dan je gewend bent. Omdat we jullie nog een beetje de tijd willen geven je aan te melden voor het Kerstdiner op 20 december en om onze oliebollenactie groots aan te kondigen. Als het goed is hebben al onze leden (of hun ouders / verzorgers) De Scout in hun e-mailbox ontvangen. Is dat niet zo, check dan even of je e-mailadres(sen) wel juist staan vermeld in Scouts Online. Kun je niet wachten? De webversie van De Scout en eerdere edities kun je hier ook teruglezen.

02122014

Deze website maakt gebruik van cookies. Deze cookies worden gebruikt om de website van Scouting Lunteren beter te laten functioneren en het webbezoek te monitoren. Als je verder gaat op deze website dan gaan wij ervan uit dat je hiermee akkoord gaat. Cookiebeleid